Jsme firmou, která se zabývá ruční výrobou vinutých skleněných perlí a drobných předmětů ze skla.


Naším hlavním produktem jsou vinuté skleněné perle, které jsou také známé jako lampové perle. Tyto perle dále zpracováváme a vyrábíme z nich originální náušnice, náramky, náhrdelníky a celé sady. Další a neméně důležitou součástí naší výroby jsou skleněné miniaturky, přívěsky, srdíčka, figurky, knoflíky a květiny.
Veškeré tyto výrobky jsou ruční prací, která probíhá u sklářského kahanu, kde se za pomocí drátu zpracovávají skleněné tyčinky. Z těchto šikovné ruce nás, českých sklářů vytvoří ty překrásné, podivuhodné a vždy originální výtvory ze skla.
Každý jednotlivý kousek je tedy originálem.

Sídlíme v podhůří Jizerských hor v obci Malá Skála. Nedaleko měst Železný Brod a Jablonec nad Nisou, jež jsou známé svojí bohatou sklářskou a bižuterní tradicí a výrobou.

Počátky našeho snažení ve výrobě drobných vinutých předmětů ze skla spadají do roku 1990. Můžeme s klidným srdcem říci, že od této doby po současnost jsme vždy naše zákazníky přesvědčili o kvalitě naší výroby a našimi vinutými perlemi a drobnými předměty ze skla uspokojili již mnoho zákazníků z celého světa.

Žádný z našich zákazníků není v žádném případě odkázán pouze na ukázky prací z našeho katalogu. Ten je pouhým průřezem nepřeberného množství vzorů a inspirací.
Na přání zákazníka, nebo jeho vlastních vzorů jsme schopni vyrobit nové návrhy, nebo obměnit návrhy stávající.
Každý zákazník může vybírat ze spousty tvarů, velikostí, barev a jejich kombinací dle vlastních potřeb.

Samozřejmostí je též matování výrobků.
Dále práce s pravým zlatem a stříbrem, avanturinem a avanturinovou drtí.
 
V neposlední řadě používáme též různobarevné skleněné drtě, syté i transparentní v různých hrubostech. U drtí též možný jakýkoli barevný mix. Sklo i drtě jsou vždy ze 100% české výroby.

Snažíme se maximálně vyjít vstříc každému jednotlivému požadavku zákazníka, aby byl pokud možno vždy maximálně spokojen. To je naším cílem nyní i do budoucna.


Vaše Perlea